Аца Лукас фатен на дело со новата девојка (фото)

  • November 28, 2018

Популарниот пејач Аца Лукас е како магнет за девојки. По разводот со Соња Вуксановиќ, Аца повторно ужива во љубовта.

Имено, се пишуваше дека Лукас бил во врска со Божана Вујиновиќ, а наводно парот се разделил и сега пејачот има нова љубов.

Екипата на порталот „србијаданас.рс“ го фотографираше пејачот во еден ресторан во друштво на атрактивната пејачка. Парот цела вечер уживал, а во еден момент паднал и бакнеж.

Инаку, Лукас ретко зборува за својот приватен живот, дури ја демантираше врска со Божана иако фоторепортерите ја фотографираа.

 

Извор:вистина.мк

Претходно «
Следно »