БАРАЛ И ПО 200.00 ЕВРА: Боки 13 peкeтиpaл фирми со помош на луѓе од власта – барал и до 200.000 евра!

Бојан Јовановски познат како Боки 13-ка – косопственик на новоформираната 1ТВ барал од бизнисмени и до 200.000 евра за реклама на неговата телевизија Боки 13-ка кој постојано се дружи со членови на СДСМ од сите ешалони од пратеници и министри до градоначалници и партиски функционери при што како најдобар пријател го истакнува генералниот секретар на … Continue reading БАРАЛ И ПО 200.00 ЕВРА: Боки 13 peкeтиpaл фирми со помош на луѓе од власта – барал и до 200.000 евра!