May 14, 2021, 2:47 am

Без вода утре ќе останат корисниците во населба Водно

Поврзано

- Advertisement -

Од ЈП Водовод и Канализација добивме известување дека на ден 24.12.2020 година ( четврток ) поради изведување на водоводен приклучок од Ф-150 мм., на ул.Киро Гавриловски 3 во населба Водно, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците на дел од ул.Киро Гавриловски , водоснабдувањето ќе биде прекинато од 09:00 часот до санирање на дефектот. ( општина Центар )

Latest News

Власта во паника: СДСМ барале гасење на сигналот за интервјуто на Николоски

На половина од програмата која во дадениот момент имаше огромна гледаност и на социјалните мрежи одеднаш се „замрзна“. Вечерва емисијата...

More Articles Like This