Беквалац го запеа големиот хит на Карлеуша во ноќен клуб, а потоа се огласи Јелена во нејзин стил со само два збора!

  • May 9, 2019
  • Коментари

Пејачката Наташа Беквалац на еден свој настап во ноќен клуб ја изведе познатата песна на Јелена Карлеуша „Зар не“.

Карлеуша веднаш го забележа нејзиниот настап на социјалните мрежи па и врати на својата естрадна колешка.

Имено таа и упати два збора кои се мотив за пејачката и за во иднина.

-Идеме барбико, напиша Карлеуша на видео снимката од Беквалац

 

Претходно «
Следно »