December 4, 2020, 2:08 am

БИДЕТЕ BHИМАТЕЛНИ: До 19 февруари 2020 година, а следниве хоpoскопски знаци нема лесно да ги пoднесат пpeдизвиците кои доаѓаат

Поврзано

Близнаците ги зaгpижyвa лoшaтa финaнcиcкa cитyaциja, Paкoвитe ги oчeкyвa гoлeм paбoтeн ycпeх

ОВЕН Работа: Надредената личност е задоволна од вашето залагање. Ви доделува важна улога во новиот работен проект врзан за странци. Љубов:...

Финансиски пpилив за Овните, Paкoвитe зaдoвoлни oд paзвoјoт нa paбoтнaтa cитyaциja

ОВЕН Работа: Парите кои сте ги барале од банка, конечно, легнуваат на сметка. Прецизно планирате како да ги потрошите. Љубов: Уживате...

Биковите нepвoзни нa paбoтa, нa Раковите paбoтaтa им ce paзвивa oнaкa кaкo штo caкaaт

ОВЕН Работа: Се потпирате на интуицијата во текот на носењето на одлуки и се воспоставува дека сте донеле вистинска одлука. Љубов:...
- Advertisement -

Владеењето на Водолијата ќе трае се’ до 19 февруари 2020 година, а следниве хороскопски знаци нема лесно да ги поднесат предизвиците кои доаѓаат.

 

 

 

 

Скорпија – опасни игри со зборови

Вие ќе почнете да се фокусирате на вашиот мал свет и луѓето кои го сакате, но од себе ќе сакате да одвоите некои членови од семејството или пријателите, за кои сметате дека ви ја крадат енергијата. Овие одлуки може да бидат тешки и конечно, затоа добро размислете. За среќа, ќе комуницирате добро и на добар начин ќе успеете да ги решите недоразбирањата.

Рак – период на трансформација

Претходниот период (владеењето на Јарецот), на вашиот знак му донесе големи промени на емотивен план. Во секоја ситуација можевте да пронајдете компромис и да ги изразите своите романтични желби. Но, владеењето на Водолијата ќе ви донесе големи предизвици во љубовта, а може да направите и некои грешки во односите поради наглите промени во расположението.

Риби – скриена емотивна душа

Овој емотивен знак во Зодијакот ќе почне да се чувствува осамено, изолирано и да не ја најде својата цел и тоа во текот на владеењето на Водолијата. Сонцето моментално е во вашата 12-та куќа, куќата на кармата и соништата. Вие сте емотивна и креативна душа, но тоа не значи дека целосно треба да се изолирате.

Latest News

Снoyден пoкaжа лавовcко cpце со пopaката до Tpaмп: Помилyвaj го Acaнж нe мeнe, спacи го нeгoвиoт живoт

Поранешниот американски разузнавач покажа какво лавовско срце има впрочем тој со последниот свој Твитер статус во кој испрати порака...

Словенија започнува масовно тeстирање со aнтигeни тестови за да се идeнтификуваат асимптоматските случаи

Владата на Словенија нарачала 1,5 милиони брзи антигени тестови за коронавирус, кои треба да започнат да се користат оваа година, рече министерот за здравство...

Андоновска: Власта печали на маката на граѓаните и тестовите ги наплаќаат по огромни цени, термин и резултати се чекаат со денови

Во вечерашното издание на дебатната емисија “Заспиј ако можеш” гостуваше членот на Извршниот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ и стоматолог др. Марија Андоновска, која зборуваше за...

Вечерва снег и магла на Попова Шапка

Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено со умерен интензитет, по наместа влажни коловози. Врнежи од слаб снег се бележат на Попова Шапка, но во...

Гpчки вecник откpивa: Бyгapcки авиoни ќе го чувaaт мaкeдонcкото нeбo

Грчкиот весник „Катимерини“ пишува дека Македонија и Бугарија преговараат за вклучување и на источниот сосед во чувањето на македонското небо како дел од напорите...

More Articles Like This