January 22, 2021, 4:33 am

Биковите нepвoзни нa paбoтa, нa Раковите paбoтaтa им ce paзвивa oнaкa кaкo штo caкaaт

Поврзано

Близнаците зaдoвoлни кaкo ce paзвивa paбoтaтa, Јарецот зaгpижeн зa пapи

ОВЕН Ако се занимивате со приватен бизнис, одлучувате официјално да прекинете со работа поради лошата ситуација. Односот со брачниот партнер е...

Биковите задоволни како се одвива работата, Cтpeлцитe имаат нови идеи за во иднина

ОВЕН Работа: Доколку се занимавате со приватен бизнис, ве очекува нервоза поради недостаток на пари и финансии. Љубов: Односот со брачниот...

Близнaцитe ги oчeкyвa гoлeм ycпeх, на Рибите едноставно не им е денот

ОВЕН Работа: Ако се занимавате со приватен бизнис, запознавате личност која остава поволен впечаток, па ја повикувате да се придружи...
- Advertisement -

ОВЕН

Работа: Се потпирате на интуицијата во текот на носењето на одлуки и се воспоставува дека сте донеле вистинска одлука.

Љубов: Незаинтересирани сте за брачен партнер, но тој и натаму не се откажува од брак.

Здравје: Стабилно здравје.

БИК

Работа: На работа ве очекува нервоза. Сметате дека соработката со колегите е невозможна. Не ви одговора тимската работа.

Љубов: Емотивната сфера е единствената област од која сте задоволни.

Здравје: Нервоза.

БЛИЗНАЦИ

Работа: Ги користите фамилијарните врски за да ја унапредите работата. Новите информации ви овозможуваат работата да ја насочите на вистинската страна.

Љубов: Љубоморни сте и повторно правите непотребна сцена на партнерот и тоа поради исти работи.

Здравје: Стабилно здравје.

РАК

Работа: Работата се развира онака како што сакате. Добивате нова понуда која ви делува привлечно. Сериозно размислувате да ја прифатите.

Љубов: Имате надеж дека односот со брачниот партнер ќе се поправи.

Здравје: Стабилно здравје.

ЛАВ

Работа: Брилијирате како соговорник. Сериозни сте, располагате со факти, и ги убедувате соработниците да ги прифатат вашите идеи.

Љубов: Одлучен ден за ново познанство. Двајцата ќе криете дека се допаѓате еден на друг.

Здравје: Одлично здравје.

ДЕВИЦА

Работа: Ја прекинувате соработката. Не може да разберете дека некој може да има таков неодговорен однос кон работата.

Љубов: Се посветувате на партнерот кој е среќен затоа што сте одвоиле време за него.

Здравје: Проблеми со нервите.

ВАГА

Работа: Ви предстои разговор со надредена личност. Другата страна е незадоволна од вашата работа и ги поддржува вашите планови.

Љубов: Нервозни сте и емотивниот партнер и понатаму ве нервира иако немате комуникација.

Здравје: Стабилно здравје.

ШКОРПИЈА

Работа: Проблемите на работа се обидувате да ги решите со упорност. Имате прилив на позитивна енергија, па се надевате на поволни резултати.

Љубов: Имате впечаток дека партнерот е идеален, така да од врската сте презадоволни.

Здравје: Иминутетот ви паднал.

СТРЕЛЕЦ

Работа: Ве очекува нервирање на работа поради лошиот однос со колегите и лошите финансии. Не успевате да се опоравите од неочекуван трошок.

Љубов: Емотивната сфера и понатаму не ве интересира.

Здравје: Можни проблеми со гениталиите.

ЈАРЕЦ

Работа: Во тајност водите преговори. Се надевате дека ќе резултираат со долготрајна соработка. Засега се развиваат во правец кој вам ви одговара.

Љубов: Конечно, наоѓате малку време да се посветите на партнерот.

Здравје: Стабилно здравје.

ВОДОЛИЈА

Работа: Заинтересирани сте за развој на соработката со странците. Тие не делуваат воодушевено на вашиот предлог, но вие не се откажувате од плановите.

Љубов: Одличен ден за ново познанство.

Здравје: Наклонети сте кон промена на расположението.

РИБИ

Работа: Оптимисти сте кога е работата во прашање. Правите големи планови кои не се потпрени на реални процени, но за тоа не сте свесни.

Љубов: Презадоволни сте од односот со брачниот партнер.

Здравје: Стабилно здравје.

Latest News

Миленко за Мериот: Who the f()ck are you?

Долго време пред избори мојата стратегија за последните избори беше да победи ВМРО-ДПМНЕ, прво нека победи вели Миленко Неделковски...

More Articles Like This