БИЛ КЛИНТОН И ,,ФРЛИ ОКО“ НА ИВАНКА ТРАМП: Погледнете ја реакцијата на Хилари

  • January 21, 2017

По инаугурацијата на Доналд Трамп, на социјалните мрежи се појави интересно видео на кое може да се забележи како Хилари Клинтон го нављудува својот сопруг, Бил Клинтон, како наводно се загледува во Иванка Трамп.

timthumb-9

Екс претседателот на САД, неколку секунди со занес одмеруваше некоја личност, на што Хилари Клинтон се сврти кон него и незадоволно реагираше.

Дали станува збор за Иванка Трамп не е јасно, иако на социјалните мрежи се тврди дека со сигурност се работи за 35 годишната ќерка на новоизбраниот претседател на САД.

https://www.youtube.com/watch?v=hH8_ADWQgQA

Претходно «
Следно »