БОМБИ, ПУКАЊЕ, ЕКСПЛОЗИИ СЕКОЈ ДЕН: Експлозија одекна во Сарај

  • October 3, 2017
  • Коментари

Експлозивна направа синоќа околу 23:30 часот била фрлена кон домот на М.Д. во Сарај.

Случајот во полиција го пријавил сопственикот на куќата, кој истакнал дека по експлозијата има оштететување на возилото и куќата.

 

Претходно «
Следно »