БОРЈАН ШТО НЕ МУ ПИШЕШ СЕГА НА МУКИ?: Двојните стандарди на соросоидните пропагатори!

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Борјан на Мухи нема да му напишеш “ќе им се фатиш на педерите”? У уста те кодошка:)

1 коментар

Latest News

Вучиќ: Србија e пoдгoтвeнa дa ги пpaти cвoитe хeликoптepи зa гaceњe нa пoжapитe вo Македонија

Српскиот претседател Александар Вучиќ изјави дека Србија е подготвена да ги испрати своите хеликоптери за гасење пожари доколку Скопје...

More Articles Like This