БРЕД САКАЛ ДА СЕ СМИРАТ, ЏОЛИ МУ ГО БЛОКИРАЛА БРОЈОТ

  • September 27, 2016
  • Коментари
Анџелина Џоли го блокирала бројот на Бред Пит кој се обидел да ја добие неколку пати по поднесувањето на барање за развод.

bred-i-angelina-1-1

41-годишната актерка на свои блиски пријатели им соопштила дека избегнува секаков контакт со нејзиниот сопруг, откако парот соопштио дека се разведува.

„Анџелина ги блокираше сите пораки и повици од Бред. Таа не сака да има ништо со него“, вели извор близок до актерката.

Бред Пит и Анџелина Џоли

Претходно «
Следно »