Брена и Боба заминаа на одмор заедно со неговата поранешна сопруга- фановите ја преплавија пејачката поради еден детаљ

  • May 7, 2019

Пејачката Лепа Брена заедно со својот сопруг Боба Живојиновиќ овие денови се на одмор во Мадрид.

Пејачката на својот Инстаграм профил се пофали дека е на ручек со поранешната сопруга на нејзиниот сопруг и предизвика лавина коментари.

Имено Брена и Боба биле на вечера заедно со поранешната сопруга на Боба, Зорица како и нејзиниот сегашен сопруг.

-Ние семејно, напиша Брена на својот Инстаграм профил.

Фановите ја пофалија Брена дека не ја симнува насмевката од лице што е позитивен гест за неа додека седи до поранешната сопруга на нејзиниот сегашен сопруг.

Претходно «
Следно »