Брус Вилис иcфpлeн oд пpoдaвницa: Глyмeцoт влeгoл бeз зaштитнa мacкa

Поврзано

(Видео) Голема тaгa во „Гранд“ почина финалистот кој до неодамна другите ги лекуваше со песна

Учесникот на првата сезона и финалист на шоуто „Никогаш не доцна“, Милорад Павловиќ Арса почина денес на 63-годишна возраст! На...

72 годишниот француски актер oбвинeт за силyвањe на млада колешка

Познатиот француски актер Жерар Депардје (72) е обвинет за силување и сексуално насилство што наводно го извршил врз млада...

Починa Ѓорѓе Балашевиќ

Познатиот кантавтор Ѓорѓе Балашевиќ почина денес на 67-годишна возраст. Балашевиќ беше примен на Клиниката за инфективни болести пред три дена,...
- Advertisement -

Холивутскиот глумец Брус Вилис влегол во една продавница без заштитна маска, поради што врботените веднаш му рекле да ја напушти продавницата, пренесуваат странскитге медиуми.

Имено, како што се наведува, присутните во продавницата биле лути зошто глумецот не носел заштитна маса, иако околу вратот имал марама која лесно можел да ја искористи наместо маска, пишува “Page Six”.

Брус Вилис на крај ја напуштил продавницата, не купувајќи ништо.

Популарниот глумец повеќето од времето во тек на пандемија го поминал со бившата сопруга Деми Мур и нив ните деца. Подоцна им се приклучила сегашната жена на Вилс, Ема Хеминг и нивните ќерки.

Latest News

Тасева: Високата kopyпција е во високите ешалони на власта

Кога и да се објавеше индексот секогаш одеше како коментар од Владата дека тоа е само перцепција, и тоа...

More Articles Like This