БУРМАТА МУ ЈА ВРАТИЛА ПО ПОШТА: Бившиот сопруг на Меган Маркл се ожени со милијардерка!

  • May 13, 2019
  • Коментари

Првиот сопруг на Меган Маркл се ожени за наследничка на мултимилиoнcка империја. Само неколку дена по раѓањето на првото дете на Меган и Хари, Тревор Енгелсон (42) го кажа судбоносното да,на 31-годишната Трејси Круланд, чиј татко е познат со мултимилионските бизниси.

Тој имаше раскошна свадба во Калифорнија, на која гостите јадеа хамбургери и помфрит.

Неговата paзделба со Меган помина бypно, па дури на крај таа бурмата му ја вратила по пошта.

Претходно «
Следно »