Весна Бејби скокна во водите на Вардар

  • June 5, 2018
  • Коментари

Македонската актерка Весна Бејби Петрушевска на својот Инстаграм профил објави фотографија која веднаш стана вирален хит меѓу корисниците. Имено, на фотографијата Весна е облечена во нуркачко одело и влегува во реката Вардар во Скопје.

„Овој пат на време се спремив“, напиша таа, сеќавајќи се на моментот кога нејзиниот автомобил минатата година падна во Вардар, па мораа да интервенираат и спасувачки екипи.

https://www.instagram.com/p/BjmzAzYHv7z/?utm_source=ig_embed

Претходно «
Следно »