May 16, 2021, 10:08 am

Вечерва на Инфомакс: Гордан Калајџиев и Ѕвонко Давидовиќ

Поврзано

- Advertisement -

Вечерва ексклузивно на Инфомакс во емисијата „Неделен Брифинг“ со Сотир Костов ќе гостуваат професорот Гордан Калајџиев и адвокатот Ѕвонко Давидовиќ.

Тема на вечерашната емисија ќе биде повторното судење за настаните од 27 април.

Следете не во 20:00 часот на официјалната Фејсбук страница на Инфомакс.

Latest News

Израел ja бomбapдиpaшe кyќaтa нa глaвниoт лидep нa Хaмac вo Гaзa

Израелската војска во неделата соопшти дека го уништила домот на главниот водач на Хамас во Газа, трет ваков напад...

More Articles Like This