ВЕЧЕРВА НА МТВ: Интервју со потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски

  • March 14, 2019

Вечерва во 20.15 часот потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски во студиото на МТВ ќе зборува и ќе одговара на прашања во врска со актуелните политички теми

Вечерва од 20:15 часот следете ме на МТВ. Ќе имам интервју во кое ќе разговараме за сите актуелни политички теми. Гледајте!

Претходно «
Следно »