September 29, 2020, 12:17 pm

ВЕЉКО И БОГДАНА ЈАВНО PAЗМЕНУВААТ HEЖНОСТИ ВО БАРСЕЛОНА: На фотографијата од една девојка добија интересен коменар!

Поврзано

Цеца отиде во Рим да пее на ромска свадба – евра летаа од сите страни

Познатата фолк ѕвезда Цеца Ражнатовиќ пред само неколку дена заедно со ќерка и Анастасија отпатуваа заедно во Рим. Иако многумина...

Илина и Игор со љубов во нов почеток

„Планинарење“ е насловот на книгата на македонската алпинистка и уметница Илина Арсова која беше промовирана во Младинскиот културен центар,...

Видео старо 30 години: Никогаш не би ја препознале Северина на 17 години

Видео старо 30 години: Никогаш не би ја препознале Северина на 17 години Видео старо 30 години: Никогаш не би...
- Advertisement -

Иако е млад, Вељко Ражнатовиќ ја најде девојката со која сака да го помине целиот свој живот. Во прашање е Богдана Родиќ која боксерот ја cвpши и така стави јасно до знаење дека има сериозни намери кон неа.

Таа веднаш откако го доби прстенот, се пресели во вилата на Ражнатовиќ на Дедиње каде живее заедно со Анастасија и Цеца Ражнатовиќ, односно со свекрвата и золвата.

Вељко овој пат на својот Инстаграм профил сподели заедничка фотографија со саканата во Барселона. На фотографијата се гледа како тој ја држи во рацете и стpaство се бakнуваат. Вељко за оваа фотографија напиша:

-И кога дождот паѓа, твоите усни ми требаат, да ме смират со својот нежен допир, ги цитираше стиховите на популарната песна.

Тогаш, фотографијата ја коментираше и неговата сестра Анастасија. Таа остави срценце за снаата и братот кои заминаа на уживање далеку од Србија и затоа не беа присутни на роденденот на мама Цеца.

Latest News

Отфрлени кривичните пријави на „Топлификација“ за директорот на ТЕ-ТО и пет други лица

Основното јавно обвинителство Скопје, по спроведена претходна постапка, ја отфрли кривичната пријава поднесена од „Топлификација“ АД Скопје против...

Арсовски му го плесна на Рама: Нека научи географија

Не е срамота да не знаеш, човек учи додека е жив. Срамота е да провоцираш и да си играш со чувствата на граѓаните на соседна...

Цеца отиде во Рим да пее на ромска свадба – евра летаа од сите страни

Познатата фолк ѕвезда Цеца Ражнатовиќ пред само неколку дена заедно со ќерка и Анастасија отпатуваа заедно во Рим. Иако многумина можеби помислија дека и во...

Општина Кисела Вода направи нов парк за домашни миленичиња

Општина Кисела Вода пред влезот на отворениот пливачки базен во Расадник, направи нов парк за миленици. Паркот се простира на површина од околу 420 м2,...

Велешанка се породила во такси во дворот на болницата

Утрово пред 7 часот, жена се породила во такси возило, во дворот на Велешката Болница. Бебето е здраво и живо заедно со мајката, информираа...

More Articles Like This