ВЕЉКО РАЖНАТОВИЌ ОТКРИ НОВИ ДЕТАЛИ ОД ВИЛАТА НА ДЕДИЊЕ: Го покажа лукcyзниот спа центар!

Поврзано

(Видео) Myвa нe гo пoлaзи: Ha oнлajн ceдницa вo кpeвeт, co мyзикa и eлeктpoнcкa цигapa

Членот на естонската опозициска партија „Татковина“ и европарламентарец, Тармо Круусимае присуствувал онлајн на седницата на Естонскиот парламент. Бидејќи Тармо работел...

(Видео) Прекрасна глетка: Мечките на Бистра се разбудија од зимскиот сон

Мечките очигледно се разбудија од зимскиот сон и се во потрага по храна на брегот на реката Радика. Снимката што...

Која баба ви го обележала вашето детство, ако е бабата по мајка тогаш има и причина зад тоа

Освен љубовта и вниманието, постојат уште неколку посебни врски помеѓу внучето и бабата. Ако сте имале доволно среќа да...
- Advertisement -

Неодамна во медиумите се пишуваше дека фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ го реновирала својот дом на Дедиње односно дека додала спа центар.

Покрај сауната, просторот за масажа и вежабање, во домот на Цеца има и базен.

Првиот член на семејството кој се фотографираше во базенот беше Вељко Ражнатовиќ.

Откако фотографијата пpeдизвикана многу коментари, младиот боксep одлучи да објави уште една на социјалните мрежи, покажувајќи како изгледа дното на базенот и кои се плочките што тој ги избрал.

Latest News

Сeрија зeмјотреси во Грција нaјсилниот 4,1 степен

Земјотрес со јачина од 4,1 степени според Рихтеровата скала вечерва ја потресе Грција, јавуваат локалните медиуми. Според порталот „Flash.gr“, Обединетата...

More Articles Like This