May 14, 2021, 1:30 am

(Видел) Boзeл 249 км нa час Teтово – Скопје сe снимал на Тик-Ток

Поврзано

- Advertisement -

Возач чие име се гледа на видеото што самиот го објавил на социјалната мрежа Тик-Ток покажува автомобил кој на македонските патишта се движи со неверојатни 249 километри на час.

Освен на автопат возачот возел со огромна брзина и на тетовските улици.

Ако сака министерот Спасовски може лесно да го најде возачот кој освен својот загрозува и многу други животи во сообраќајот.

Latest News

Власта во паника: СДСМ барале гасење на сигналот за интервјуто на Николоски

На половина од програмата која во дадениот момент имаше огромна гледаност и на социјалните мрежи одеднаш се „замрзна“. Вечерва емисијата...

More Articles Like This