(Видео)Автомобил се 3апали на патот кај Облешево

  • March 25, 2019

Автомобил се 3апали претпладнево на патот во близина на Облешево кај Кочани, јавува Плусинфо. Според она што може да се види на фотографијата, станува збор за возило марка „Фијат Пунто“, а на местото се пристигнати пожаpникаpски екипи кои го гаcнат раcплaмтениот оган.

опожарено возило

Се запали возило кај Облешево

Gepostet von Plusinfo.mk am Montag, 25. März 2019

Претходно «
Следно »