(Видео)Андонова и Барса ја запознаа „прекрасната жена“ Џулија Робертс!

  • July 29, 2018

Фудбалерите на Барселона се наоѓаат на подготовки во САД, а со самото присуство се голем магнет и за најголеми холивудки актерки.

На дуелот со Тотенхем специјален гостин на Барселона беше 50-годишната актерка Џулија Робертс, а покрај со првиот човек на Каталонците, Робертс направи и спомен фотографија со женската секција на Барселона, која исто така се подготвува на американско толо, а дел од тимот е и нашата Наташа Андонова.

https://twitter.com/FCBarcelona/status/1023470913919045633?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1023470913919045633&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.gol.mk%2Ffudbal%2Fandonova-i-barsa-ja-zapoznaa-prekrasnata-zhena-dzhulija-roberts

Претходно «
Следно »