August 12, 2020, 6:49 pm

(Видео)ДА ВИ Е*БАМ МАТЕР ЛОПОВСКА-КРЕТЕНИ: Марија Шерифовиќ ги шокираше фановите со снимката

Поврзано

Уaпceни 17 полицaјци во БиХ, се сомничат за над 100 kpивични дела

Во полициската акција „ДАР 1“ спроведена на подрачјето на кантонот Сараево, Зеничко-Добојскиот кантон и во Источен Сараево, денес...

„Косово нема земја за подарување“: Пpoтест во Косово поради српска вoeна пaтрола на косовска територија

Жители од косовското село Карачево и неколку други населени места на границата со Србија, одржаа пpoтест поради тоа што...

Bo Сaрaевo yaпceни 17 пoлицajци пopaди cтoтинa kpивични дeлa

Во Сараево се уапсени 17 сообраќајни полицајци под сомнение дека примале мито. Тие се осомничени дека во последните неколку...
- Advertisement -

Марија Шерифовиќ во ракот во Нов Белград наишла на расплакана девојка на која неколку млади момчиња и го украле месечниот џепарац од 650 динари.

Шерифовиќ збеснала и одлучила да направи видео со порака до сите да не бидат г**, а на девојчето му даде 2000 динари.

“Колку е тажно каде и како живееме . Ок, сваќам дека тоа се случува на секој чекор, но на дете и тоа џепарац-е па неможе ….“ остро прокоментира Шерифовиќ.

“Момчиња од Блок 63 многу сте безобразни и некултурни и кретени сте, бидејќи крадете џепарац. Да ви е *бам матер лоповска“…

 

 

Курир.рс

Latest News

И ГП „Бетoн Штип“ оди во стечај: Зaпира изградбата на Офицерскиот дом, ФИНКИ и на kлиничката болницa во Штип

Поради основен долг само кон три компании-побарувачи од Македонија, ГП „Бетон“ АД Штип, кое во изминатиов период беше предмет...

Уaпceни странци вмешани во организирање на пpoтecтите во Белорусија

Шефот на Дирeкцијата за внатрешни работи на Регионалниот извршен комитет во Брест, Александар Астрејко, изјави дека странски државјани биле вклучени во организирање на...

Џафери наредил утре да се собере Собранието за да се избере претседател?

Дадов насоки да се подготви продолжување на конститутивната седница за утре за да се избере претседател на Собранието, вели за тв 24 претседавачот на...

Остануваме на црната листа: Полска ја продолжи зaбpaната за летови од Скопје

Полската влада сака да ја продолжи зaбрaната за меѓународни летови до 25 август 2020 година за 45 земји, пренесува порталот „Екс-ЈУ Авијација“. Земјите на кои...

Изготвен протокол за отворање на градинките, приоритет за згpижување ќе бидат овие категории на дечиња

Министерството за труд и социјална политика информира дека на денешниот состанок со Комисијата за зaразни болести и претставници на Министерството за здравство беше одлучено...

More Articles Like This