(Видео)ДА ВИ Е*БАМ МАТЕР ЛОПОВСКА-КРЕТЕНИ: Марија Шерифовиќ ги шокираше фановите со снимката

Поврзано

Во кapaнтин бегaлcки камп во Грција

Со заедничка одлука на Министерствата за цивилна заштита, за здравство и за миграциска политика на Грција, бегалскиот камп во...

ДЕБЕЛА СНЕЖНА ПОКРИВКА: На Балканот наврнаа 70 сантиметри снег

Дебела снежна покривка има на Балканот. Во Словенија наврнаа 70 сантиметри снег. Кај Кредарица, највисоко позиционирана метеоролошка станица, денеска...

ДОЗВОЛЕНИ СЕ СОБИРИ, СВАДБИ, КОНЦЕРТИ: Србија ги укинува сите забрани за собирање и движење

Србија ги укинува сите забрани за собирање и движење. Кризниот штаб донесе одлука денес да овозможи во иднина собирање...

Марија Шерифовиќ во ракот во Нов Белград наишла на расплакана девојка на која неколку млади момчиња и го украле месечниот џепарац од 650 динари.

Шерифовиќ збеснала и одлучила да направи видео со порака до сите да не бидат г**, а на девојчето му даде 2000 динари.

“Колку е тажно каде и како живееме . Ок, сваќам дека тоа се случува на секој чекор, но на дете и тоа џепарац-е па неможе ….“ остро прокоментира Шерифовиќ.

“Момчиња од Блок 63 многу сте безобразни и некултурни и кретени сте, бидејќи крадете џепарац. Да ви е *бам матер лоповска“…

 

 

Курир.рс

Актуелно

ВЕЛАМ ТИ ЌЕРКО, СЕТИ СЕ СНАО: Коста Костадинов си ја врботил девојката кај Боки 13, па во „Америт“ и на крај во ТАВ Македонија?

И додека на прес-конфернции, портпаролот на СДСМ Костадин Костадинов ги обвинува своите политички опоненти за непотизам (?!), самиот тој...

ЏАБЕ КАРАНТИНОТ: Над 700 луѓе во изолација за само 24 часа, а дури 200 луѓе го прекршиле полицискиот час во земјава

Во текот на изминатото деноноќие (05/06.06) на територијата на Република Македонија на 722 лице им се издадени решенија за изолација, а 185 лица потпишале...

СЗО ГИ СМЕНИ НАСОКИТЕ: Маските да се носат задолжително и тоа да носат маски од ткаенина на лице, а не медицински маски

Светската здравствена организација ги ажурираше упатствата за да им препорача на владите за да ги поттикнат сите луѓе да носат заштитни маски на јавни...

ФИЛИПЧЕ: Во Македонија имаме 180 нови случаи на коронавирус

Во последните 24 часа се направени 1272 тестирања, а регистрирани се 180 нови случаи на ковид-19. - Скопје 109 - Куманово 26 - Дебар 1 - Штип 15 -...

КАТАСТРОФА: 177 нови случаи на коронавирус во Македонија!

Во последните 24 часа регистрирани се 177 нови случаи на заболени од Ковид-19. Резултатот е добиен по изработени 1245 тестa. Истовремено, 8 пациенти се излекувани,...

Повеќе вести