(Видео)ЕДНА ,,СМРДЛИВКА,, ГО ЗАСЕНИ ГОСТУВАЊЕТО НА ТВ ЕМИСИЈА НА МАРТИНОВИЌ: На социјалните мрежи цел ден се споделува видеото

Поврзано

ПРИ ВЛЕЗ ВО БУГАРИЈА: Македонските државјани во задолжителен 14-дневен кaрaнтин

Бугарското Министерство за здравство издаде наредба за задолжителен 14-дневен карантин за лица кои од Македонија ќе пристигнат во Бугарија. Имено,...

СЕ ЧЕКААТ ПРВИТЕ ТУРИСТИ: Кипар ги укина ограничувњата, земјата се враќа во нормала

Кипарската влада три недели порано ќе ги укине повеќето ограничувања наметнати поради пандемијата, затоа што стапката на инфекција со...

ЗАДОЛЖИТЕЛЕН КАРАНТИН ЗА МАKЕДОНЦИТЕ: Бугарија воведе 14 дневен карантин за лицата кои ќе влезат во земјата од Македонија

Министерот за здравство на Бугарија, Кирил Ананиев, издаде наредба со која се воведува задолжителен 14-дневен карантин за лицата кои...

Една смрдливка потполно го мзасени гостувањето на шефот на СНС во Собранието на Србија, Александар Мартиновиќ во емисијата на ТВ Н1.

На сред емисијата ,,Инсајдер Дебата“ на ТВ Н1, на неговото сако се појави овој инсект, па дебатата во која, меѓу другото се зборуваше и за ,,агре сијата на опозицијата“, падна во втор план.

Во текот на разговорот, смрдливката наеднаш се појави на сакото на Мартиновиќ, а тој продолжи како да не ја приметува, а и водителката се правеше дека не ја гледа и не го прекина гостинот.
Но, затоа социјалните мрежи го приметија тоа и цел ден ја споделуваат снимката.

https://www.facebook.com/vulinovatetka/videos/921749911363636/

Актуелно

КАТАСТРОФА: 177 нови случаи на коронавирус во Македонија!

Во последните 24 часа регистрирани се 177 нови случаи на заболени од Ковид-19. Резултатот е добиен по изработени 1245...

МАКЕДОНИЈА КАКО АФРИЧКА ЗЕМЈА ПО БРОЈОТ НА НOВOЗAРAЗEНИ ДЕНЕС: Канал 5 јавува за нови 160 cлyчaи

Нашиот извор кој сака да остане анонимен а е од здравствениот систем вели дека и самите работници се вчудоневидени од растот на бројките на...

МИТОВСКИ ДО ФИЛИПЧЕ: Ќе одговараш за намерно ширење на заразата и неодговорно работење

Венко, мислиш дека ако бегаш од одговори на нормални новинарски прашања ќе ја избегнеш одговорноста или се надеваш дека ако не одговараш барем нема...

(Видео) НЕ ТЕРААТ ДА ГЛАСАМЕ ПА МАКАР И УМPEЛЕ: Граѓаните нeзaдоволни од кapантинот и досегашната работа на Филипче, наместо здравје тераат политика!

Граѓаните ги користат последните неколку часа пред започнувањето на полицискиот час за да ги испазарат потребните намирници. На градскиот пазар во Скопје имаше повеќе...

СРЕДЕ ПАНДЕМИЈА: Жбогар ни порача дека мораме да ги решиме сите прашања со Бугарија, ама за датум не е сигурен

Преговарачаката рамка се уште не е финализирана и не претставува јавен документ и затоа не можам да зборувам за тоа што ќе биде внатре....

Повеќе вести