(Видео)ЗАБОРАВИ ДЕКА СЕДИ ПОЗАДИ СТАКЛЕНА МАСА: Водителката си ги рашири нозете на задоволство на граѓаните!

  • December 26, 2016

Новинарката на италијанската телевизија „TG5” покрај стаклена маса и на тој факт целосно заборави.
blam

Доколку била свесна што прави сигурно не би ги почестила гледачите со кадар од своето меѓуножје.
Триесет и осумгодишната Констанца Калабресе покажа повеќе од што сакаше, а снимката која била направена пред неколку месеци, дури сега станала вирална.

Погледнете го бламот на познатата италијанска водителка.

https://www.youtube.com/watch?v=B3_2mWchDew

Претходно «
Следно »