May 14, 2021, 12:57 am

(Видео)И ОВА ГО ИМА ПО СВЕТОТ: Легна на гробот со печено прасе до нејзе и почна да зборува

Поврзано

- Advertisement -

По лажното „опело“, Дика размислувала кој за неа би плачел кога навистина би умрела, а потоа едвај успела да стане од гробот на кој лежела.

Една трагикомична сцена стана вистински хит на социјалните мрежи, а кога ќе го погледнете видеото ќе сфатите и зошто.

имено, една хумористична група организираше вистинска веселба на гробиштата, а дотичната госпоѓа Дика легнала на туѓ гроб со се цело печено прасе.

– Свинска глава да ми нацртате тука, да се знае поради што сум умрела. Само од јадење. А кога ќе умрам, Миро ти ќе кажеш: „ Дико сега со кого да се карам“, и „јас одма ќе станам“, рекла Дика.

https://www.facebook.com/natasa.radosavljevic.73/videos/655692661126710/

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

Latest News

Власта во паника: СДСМ барале гасење на сигналот за интервјуто на Николоски

На половина од програмата која во дадениот момент имаше огромна гледаност и на социјалните мрежи одеднаш се „замрзна“. Вечерва емисијата...

More Articles Like This