September 30, 2020, 7:52 pm

(Видео)КАКО ПЕЕ АНАСТАСТИЈА РАЖЊАТОВИЌ ВО ЖИВО? : Доколку се сомневавте во гласот на ќерката на Цеца слушнете го ова

Поврзано

Урнебесно видео: Љубовникот преку тераса бега од сопругот

Како овој циркус изгледал на дело погледнете во видеото. На интернет кружи урнебесно видео од Москва во Русија на кое...

Безвременска убавина по која сите воздивнуваат: Моника Белучи наполни 56 години, кој би рекол?!

Моника Белучи денес го слави својот 56-ти роденден. Актерката со безвременска убавина изгледа како воопшто да не се променила...

Цеца и Анастасија пристигнаа од Рим, ама ретко кој ги позна на аеродром: Пејачките влегоа во автомобил од 140.000 евра

Цеца Ражнатовиќ вчера на 29 септември заедно со својата ќерка Анастасија се врати во Србија, откако пееше на една...
- Advertisement -

За оние кои се сомневаа во вокоалните способности на ќерката на балканската фол дива, Светлана Цеца Ражњатовиќ ова видео можеби ќе ве разубеди.

Младата Анастасија Ражњатовиќ  доста храбро зачекори во водите на музиката по стапките на нејзината мајка и со првата песна усепа да ја освои публиката во Србија и целиот Балкан.

Нејзината песна „Совршен пар“ е огромeн хит, но „додатоците“ во изведбата на рефренот на песната, покренаа полемика кај публиката и фановите околу нејзините вокални способности и квалитети, ова е една поинаква изведба на хитот па одлучете сами

Latest News

Средношколски глас: Ќе сноси ли некој одговорност за пpoпаднатата национална платформа?

Националната платформа за учење на далечина нe успеа и во последен момент на само еден ден од пред почетокот...

Мицкоски упати честитки до новоизбраниот генерален секретар на партијата

Централниот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ го изгласа Ѓорѓија Сајкоски за нов генерален секретар на партијата. Ѓорѓија Сајкоски е роден во Кичево и е доктор на историски...

Жена пронашла 500 000 евра во стан што сакала да го продаде

На дното од визбата на една зграда во седмиот арондисман во Париз во стар куфер се криело вистинско богатство – повеќе од 500.000 евра,...

СДСМ не успеа да обезбеди мнозинство за да го изгласа предлогот за пет потпретседатели во Собранието

Дафина Стојаноска, Член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во телевизија 24 зборуваше за денешната собраниска расправа да Собранието има 5 потпретседатели и...

(Фото) Протecт во знак на одбележување на годишнината од пpoпаднатиот рeферендум

Вечерва во Градскиот парк во Скопје се одржа мирен пpотест во знак на одбележување на две годишнината од пpопаднатиот референдум на кој под прашањето...

More Articles Like This