October 20, 2021, 9:34 pm

(Видео)КУЧИЊА НАПАЃААТ НА ПЛОШТАД: Граѓаните мора да бегаат од агресивните кучиња кои напаѓаат на градскиот плоштад во Скопје

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Група кучиња бездомници утрово биле забележани на плоштадот Македонија како лаат и ги вознемируваат минувачите, а според сведочењата на граѓани кои се нашле таму, малку фалело неколкумина од нив да бидат и каснати.

https://www.facebook.com/nedelnikrepublika/videos/1711642035523081/

5 КОМЕНТАРИ

Latest News

Во лyдилото заборавија кој ги донесе на власт

СДСМ никогаш немале мирна транзиција на власт, не верувам дека ќе имаат и сега, истакна Александар Митовски во гостувањето...

More Articles Like This