(ВИДЕО)ЛУДO: Балканец дивeeше по замрзната улица- се лизгаше лево десно!

  • January 14, 2019
  • Коментари

За време на викендот на Фејсбук се појави видео кое е снимено во близина на Босна, а на видеото се гледа како автомобил дивее по замрзнат и лизгав пат.

Сниката е објавена со натпис на кој се вели „ погледнете го идиотот кој глуми Вин Дизел од филмот Брзи и бесни…“

Pogledajte idiota koji glumi Vin Diesela iz filma Brzi i žestoki… Strašno je kakvi kreteni divljaju bh. cestama

Pogledajte idiota koji glumi Vin Diesela iz filma Brzi i žestoki… Strašno je kakvi kreteni divljaju bh. cestama. Pa zbog ovakvih nam djeca i ginu.DIJELITE DALJE DA POLICIJA PRONAĐE DIVLJAKA!,Snimak je zabilježen na Šujici u blizini Tomislavgrada…

Gepostet von Crna hronika Balkan am Samstag, 12. Januar 2019

Извор:press24.mk

Претходно «
Следно »