(Видео)„МАЦИ, МЕ ВИДЕ СО МЕЛАНИЈА“: На социјалните мрежи се појави верзија од пораките кои Зорица ги пишуваше додека Зоран зборуваше во ОН

Поврзано

БИЛ НИКОЛОВ ДО ДЛАБОКАТА ДРЖАВА: Знам дека следите се што правиме, но нема да не сопрете да го раскинеме Договорот од Преспа

Читав анализи на "Договорот од Преспа" од #македонски интелектуалци и во повеќето од нив не се ни спомнува поделбата...

(Фото) ФИЛИПЧЕ „ХИТ“ НА СОЦИЈАЛНТИЕ МРЕЖИ: Коронавирусот е македонскиот Чернобил

Венко Филипче повторно е хит на македонските социјалните мрежи, но овој пат веројатно не му е толку висок рејтингот...

СТОИЛКОВСКИ: Се кој од кој „зрели“, ама за на друго место

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски на фејсбук напиша Дај згрижете го човекот, нема смисла, тера на мислење како ќе беше...

Додека нејзиниот сопруг се обраќаше пред Генерлното собрание на Обединетите Нации, Зорица Заева си типкаше на нејзииот мобилен телефон целосно игнорирајќи го говорот на премиерот Заев. Како да не беше доволно што никој не го слушаше, Зоран Заев остана изигнориран и од сопствената сопруга

 

На социјалните мрежи се појави пародија од комуникацијата на Зорица Заева додека пред ГС на ОН зборуваше Зоран Заев.

 

Актуелно

НЕ СЕ 67 ТУКУ 76 НОЗАРАЗЕНИ ВО МАКЕДОНИЈА: Дури 52 се од Скопје!

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 885 тестирања, а регистрирани се 76 нови случаи...

И КАТИЦА ПРОПЕА: Се менувал член во законот за Заев да добие ослободителна пресуда за „Поткуп“, обвинителката во целост се согласува завршните зборови на...

Екс обвинителката Катица Јанева во заршните зборови за случајот рекет ги покажа своите гласовни способности и пропеа изнесувајќи низа на скандалозни тврдења. Јанева во своето...

(Видео) ПОЧНА ГРАЃАНСКАТА ВОЈНА ВО АМЕРИКА?!: „Падна Рим“, им се удри ли нивниот камен од глава?!

Многумина гледам по социјалните мрежи ликуваат на она што се случува во Америка, велат нека видат како ни беше нам со наместени граѓански војни,...

ЗАВРШНИ ЗБОРОВИ НА КАТИЦА: Вилма не ме мрази туку ми љубомори, ама ако нека пукне

Дека е прљав играч, дека е злобен може да кажам. Орце се заебал, мене не можеше да ме купи. Може некој друг може да...

ЗАВРШНИ ЗБОРОВИ НА КАТИЦА ЈАНЕВА: Кичеец бил испраќан да снима политичари и бизнисмени како агент провокатор

Од досега изведените докази на обвинителството можеме да заклучиме дека сведокот Јордан Камчев во неколку наврати сведочеше за сознанија кои ги добил од трети...

Повеќе вести