(Видео)МИЦКОВСКИ СО ВИДЕО: Зaевизам на дело, кажувам, заборaвам, негирам!

  • March 14, 2019

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на својот Фејсбук профил објави видео на кое јасно се гледа дека власта соочена со пораз е се повеќе нервозна.

-Власта соочена со пораз се повеќе е нервозна.

Четири луѓе, со различни изјави за тоа колку Пендаровски е безбеден.

Погледнете го Заевизмот на дело: кажувам, заборавам, негирам…, објавува Мицкоски во својот пост каде има и видео од изјавите, погледнете.

Власта соочена со пораз се повеќе е нервозна.Четири луѓе, со различни изјави за тоа колку Пендаровски е безбеден. Погледнете го Заевизмот на дело: кажувам, заборавам, негирам…

Gepostet von Hristijan Mickoski am Donnerstag, 14. März 2019

Претходно «
Следно »