February 28, 2021, 2:08 am

(Видео)НЕ САКА ШЕГА НА НЕГОВА СМЕТКА: Младоженецот со шлака ница кон невестата

Поврзано

Peшeнa миcтepиjaтa: Eвe штo ce cлyчyвa co вaшeтo тeлo кoгa cпиeтe co чopaпи

Научници дадоа одговор на вечното прашање дали да се оди во кревет со или без чорапи. Верувале или не, носењето...

(Видео) Kaкoв идиoт..: Лaжeл дeкa e kиднaпиpaн зa дa нe oди нa paбoтa

Еден млад човек од Аризона се најде во неволја откако се преправаше дека е киднапиран за да избегне да...

„Нешто лета над нас“: Пилот забележал НЛО како лета над негвиот авион

Патнички авион што леташе од Синсинати до Феникс во неделата наиде на нешто над Ново Мексико што личи на...
- Advertisement -

Тој со својата вил ушка и даде едно парче од тортата на неговата сакана, но таа реши малку да се пошегува со него. Имено, девојката неколку пати ја нас очуваше и ја тргаше вилушката подалеку од неговата уста. Човекот изгуби контрола и следуваше же стока ка зна.

Posted by Imam Lud Da Sam Papir on Friday, August 12, 2016

Latest News

Во бopбaтa пpoтив Koвид-19: Италија ги зaocтpи мepкитe вo пeт oд двaeceт peгиoни

Италија ги заостри ограничувањата во пет од 20-те региони на земјата во обид да го спречи ширењето на новите...

More Articles Like This