(Видео)ПЕРО АНТИЌ И СИНЧЕТО ИГРААТ „ГАНГАМ СТАЈЛ“: Погледнете кој играше подобро, Перо или синчето?

  • May 17, 2019

Македонскиот кошаркар Перо Антиќ објави нecekojдневно видео од неговата игра, но овојпат не на терените, туку во собата со синот. Тој на својот Инстаграм профил објави видео на кое се гледа како заедно со неговиот син играат на познатиот хит Гангам стајл.

Антиќ доби низа лајкови и позитивни коментари од своите cлeдбeници.

 

View this post on Instagram

 

Daily practice with one of my coaches 😂😂❤️❤️#Petar #MyPrince

A post shared by Antic Pero Official Instagram (@cickostoilko) on

Претходно «
Следно »