January 27, 2021, 1:12 am

(Видео)ПОЖАР ВО ЧАИР: Се запали стан во Чаир

Поврзано

Јавна соба повторно активна со над 5000 членови: Масовно се објавуваат ekcплицитни фотографии од македонски девојки

Групата „Јавна соба“ на Телеграм повторно е активна. Експлицитни фотографии, профили од социјални мрежи, лични податоци, адреси и броеви...

Тврди дека е невин: Се огласи џудо-тренерот ocoмничен за злocтавување девојчиња

Преку вештачењето на мобилниот телефон на осомничениот 46-годишен тренер, ќе се бараат нови докази за злоделата кои му се...

Драма во Радовиш: Ги пријавиле соседите бидејќи имале гости

Полицијата во Радовиш поднесе кривична пријава против седум лица: М.Р.(41),В.А.(45), С.В.(44), Р.М.(31), А.Ѓ.(46), А.М.(47) и Д.А.(45)од село Ињево, поради...
- Advertisement -

Пожар избувна во станбена згрда во скопската населба Чаир. Противпожарните екипи веќе го локализираа, објави ТВ 24 Вести.

Две противпожарни екипи беа на терен. Според неофицијалните информации – пожарот бил во стан кој е на последниот кат од зградата.

Нема информации за повредени, иако на местото на настанот беше забележано и возило на брза помош.

Latest News

(Видео) Ekcплозијата го потрeсе Ријад

Експлозија го потресе главниот град на Саудиска Арабија Ријад во вторникот, три дена откако кралството пресретна и уништи проектил. Корисниците...

More Articles Like This