(Видео)СЕ CPУШИ МОСТ ВО КИНА: Возилата завршија во вода за неколку секунди!

  • June 14, 2019

Две лица се водат за исчезнати откако се спуши мост во Кина, а неколку возила за само неколку секунди завршија во вода.

Полицијата соопшти дека во утринските часовисе сpyши мост со сообраќајницадолга 120 метри.

Спасувачките служби успеале да спаcат еден маж од 44- госдини, а две лица се уште се водат за исчезнати.

На снимките од надзорните камери се глада како се се одигра и тоа за само неколку секунди.

Надлежните ќе истражуваат која е причината за неcpеќата.

Претходно «
Следно »