(Видео)„ТВЕРК“ НЕВЕСТА СТАНА ИНТЕРНЕТ СЕНЗАЦИЈА: Невеста од Тексас стана интернет сензација, откако се соблече на свадба и „тверкаше“ за гостите

  • September 11, 2018
  • Коментари

Невеста од Тексас, САД стана интернет сензација откако изненади младоженецот и гостите со „тверк“ перформанс како почетен танц на нејзината свадба

Тексанката Стефани Пејн, на својата свадба ги изненади гостите откако по црквената церемонија каде што се појавила во златен фустан, на забавата во хотелот се соблече во долна облека и „тверкаше“ за гостите.

Погледнете го перформансот на невестата која стана интернет сензација.

Претходно «
Следно »