(Видео)ТУРЧИНКА ГИ ИЗЛУДЕ МАЖИТЕ: Видео погледнато повеќе од 7 милиони пати – танчерката предизвика хаос на свадбата!

  • April 4, 2018

Музиката започнала да свири, а потоа следел нејзиниот настап. Гостите расположени и беа тоа, но кога русокосата со големи гради се дала во акција сите полуделе.

Свадбата на која биле присутни повеќе од 300 гости и ден денеска е хит на социјалните мрежи, а видеото има повеќе од 7 милиони прегледи .

Погледнете:

Претходно «
Следно »