(Видео+Фото)ЗЕМЈОДЕЛИЕТО ВО ХАОС, МИНИСТЕРОТ НА ЖУРКА: Николовски пуши во затворено, додека се забавува по скопските локали

  • November 14, 2017

Министерот за земјоделие,Љупчо Николовски, викеднов се забавуваше во еден скопски ноќен клуб. Очигледно законот за пушење цигари не важи ако сте на маса со министер! – објавува порталот „ЗаСе“ објаснувајќи дека снимките се испратени од лице кое сакало да остане анонимно

 

Претходно «
Следно »