(ВИДЕО+ФОТО)ОВА Е МОМЧЕТО КОЕ НАПРАВИ СКАНДАЛ НА ЕВРОСОНГ: Албанец кој се прави дека е Британец!

  • May 13, 2018
  • Коментари

Момчето кое синоќа направи скандал на „Песна на Евровизија“ и на британската пејачка и го грабна микрофонот на Инстаграм се претставува како Dr A.C.


Станува збор за таканаречениот активист за слобода на медиумите и писател на неколку електронски книги а интересно е дека на неговата маичка пишувало „Дело на британската државна мафија“.


Тој на Инстаграм се претставил како Албанец кој се прави дека е Британец, а на социјалните мрежи се фалел дека упаднувал во британски емисии.

Претходно «
Следно »