(Видео)ЈОГА СО ГОГА: Професорката го започнува денот со релаксирачки вежби!

  • April 2, 2019
  • Коментари

Гордана Силјановска Давкова, кандидат за претседател на државата, решила малку да се рекереира и да ги наполни батериитe.

Само што официјално започна претседателската кампања, Гога се даде на јога. Синоќа, Силјановска Давкова, кампањата за претседател ја стартуваше од родниот Охрид, а денеска на плажата Куба Либре во Охрид, медитираше со неколку пријатели и љубители на јога.

Па што, и претседатели во најава вежбаат, зошто да не !

Јога дружбата утрово во Охрид помина супер.

Gepostet von Gordana Siljanovska Davkova am Dienstag, 2. April 2019

Претходно «
Следно »