(Видео)ЌЕ ВИ ГО ЗАМАТИ УМОТ: Провокативни фотографии на најжешката водителка во светот

  • July 22, 2018

Водителката на временска прогноза од Аргентина Сол Перез објави провокативни и „Жешки“ фотки на Инстаграм, на воодушевување на нејзините фанови.

Атрактивната Сол веќе долго време се фали со титулата најсексапилна водителка на светот.

Оваа титула Сол редовно ја оправдува на социјалните мрежи.

Сексапилната водителка е во состојба и од подготовката на појадокот да направи еден секси спектакл, што да се каже пак за туширањето.

Alexis Ren quien te conoce @lasobrideperez 😍🍎👑

A post shared by sol perez👑 (@solperezperfect) on

Sol en la playa @lasobrideperez 👑😍

A post shared by sol perez👑 (@solperezperfect) on

Verano Carlos Paz @lasobrideperez 🔥😍👑 #solnodamas

A post shared by sol perez👑 (@solperezperfect) on

Претходно «
Следно »