October 18, 2021, 3:09 am

(Видео) Ако не е kpaј на светот-ќе отидме jaбана од човечката глyпocт: Твитер „гори“, познатата учесничка во реално шоу не знае да гледа на часовник

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Маја Маринковиќ е позната по своето скандалозно однесување во едно реално шоу, а сега направи потег поради кој сите и се смеат.

Познатата учесничка при гостувањето во емисија синоќа погледна во часовникот за да и одговори на гледачката која ја критикувала, но бидејќи не се снашла да види колку е часот, веднаш потоа погледнала во телефонот.

И додека Твитер „гори“ од оваа видео снимка, некои се шокирани дека Маја не знае да гледа на часовник, а други забележале дека не е прв пат таа да се најде во ваква ситуација.

Latest News

Целосно обработени податоците од Градско, Дојран, Лозово, Росоман и Центар Жупа, ова се резултатите

На веб-страницата на Државната изборна комисија објавени се првичните резултати од пет општини каде се обработени 100 отсто од...

More Articles Like This