January 16, 2021, 9:34 am

(Видео) Ангелов: He мoжeтe дa мe спpeчите по дома да кpшам ќерамиди со глава, тоа ми е спopт

Поврзано

Бeз ЕУ нeмa aлтepнaтивa, члeнcтвoтo вo ЕЕЗ caмo пpeoднo peшeниe

Идејата за членство во Европската економска зона која овозможува слободен европски пазар, размена на работна сила и слободен транспорт...

Akтивни 16.231 cлyчaj co Koвид-19: Pacте бpoјoт нa oздpaвeни пaциeнти

До вчера во земјава беа регистриарни 16231 активни случаи на Ковид-19, од кои најголем број – 9985 се од...

Македонија, Црна Гора и Албанија воведоа caнкции кон Белорусија

Пет европски земји се приклучија на санкциите на Европската унија против Белорусија, објави Советот на ЕУ. „Земјите-кандидати: Република Македонија, Црна...
- Advertisement -

Шефот на владиното тело за справување со кризи Стојанче Ангелов со нова контроверзна изјава за ТВ24.

Екс генералот во интервју кое е посветено на битката против Ковид-19 објаснува дека никогаш не рекол дека ќе запре да крши ќерамиди со глава туку дека ќе прекине да го прави тоа безгрижно.

Во иднина ќерамидите ќе ги кршел со грижи, вели за ТВ24.

Тој вели дека никој не може да му забрани да оди дома и да скрши 5 ќерамиди со глава затоа што тоа го правел од спортски причини.

Latest News

Дpacтични пpoмeни вo вpeднocтa: Биткoинoт пoвтopнo дocтигнa вpeднocт oд близy 40.000 амepикaнcки дoлapи

Вредноста на биткоинот повторно се искачи на близу 40 илјади американски долари. Цената на најпознатата светска криптовалута го достигна својот...

More Articles Like This