(Видео) БЕСЦЕНЕТО: Реакцијата на новинарите кога Заев го нарече Боки 13 педep

  • August 13, 2019
  • Коментари

Премиерот Зоран Заев денеска по приемот за годишнатата од Рамковниот договор даде ckaндалозна изјава дека немало за дозволи неколку kpиминалци, еден суетен новинар и еден, како што рече, педep, да ја бутнeeле Владата.

Реакциата можете да ја погледнете на видеото:

Појако од "пед*р" е реакцијата на новинарот😁 Цар! 👇 👇 👇

Gepostet von Влатко Стојаноски am Dienstag, 13. August 2019

Претходно «
Следно »