(Видео) БИЛ ПЕДАНТЕН ОТИ НОСЕЛ БЕЛА КОШУЛА: Нов гаф на трибините на Пендаровски

  • April 9, 2019

По драматичниот говор на девојката во Куманово, величењата и глорификацијата на ликот и делото на премиерот и претседател на СДСМ, Зоран Заев, уште еден хвалоспев овој пат на трибината на Стево Пендаровски.

 

Уште една бабичка пpипaдна пред Стево

Бил педантен оти носел бела кошула…

Gepostet von infomax.mk am Dienstag, 9. April 2019

Претходно «
Следно »