October 20, 2021, 5:11 pm

(Видео) Битнo нeкoe „лajкчe“ ce coбpa: Тиктoкep ce oбидeл дa jaвa жиpaфa вo зooлoшкa гpaдинa

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Тиктокерот Зоран Јовановиќ од Белград, кој на споменатата социјална мрежа се претставува под името „лудибрат“, ја разбесни јавноста пред извесно време кога на неговиот профил се појави видео во кое тој лошо се однесуваше кон работник вокој ги чисти улиците низ градот. Тој сега објави уште едно видео што ги разбесни корисниците на социјалните мрежи.

Тој сними клип во зоолошката градина во Белград, каде се обиде да јава жирафа.Тој ја прескокна заштитната ограда и влезе во делот каде живеат животните и почна да ја брка жиравата.

Видео линкот може да го погледнете ТУКА.

Latest News

Котлар: Создаваме нова иднина – Центар ќе биде современа општина, со здрава животна средина и развиен културен живот

Кандидатката за градоначалник на општина Центар, Наташа Котлар, вечерва на митингот им се заблагодари за своите сограѓани што ја...

More Articles Like This