(Видео) БЛЕСКА ОД ЛУКСУЗ ВИЛАТА НА КАРЛЕУША: Пејачката навистина се потрудила околу новогодишните декорации

  • December 10, 2019
  • Коментари

Јелена Карлеуша се пресели во вила на Дедиње, а сега покажа како ја украсила за новогодишните празници. Пејачката прилично се потрудила околу декорацијата, па така целата куќа ја украсила со сијалички.

Напред има фигури од снешко и елен, кои исто така сјаат, а нема coмнение дека секој што ќе помине покрај нејзиниот дом ќе се воодушеви.

Овде можете да погледнете видео од прекрасната декорација:

Вила дедиње

Претходно «
Следно »