(Видео) БРЕНА ЌЕ СЕ ШOKИPA: Стефан Живојиновиќ во издание во кое го нема видено до сега!

Поврзано

(Фото) Геолошко чудо сред пустина

Висорамнината Најд, е една од најистакнатите природни зданија на Саудиска Арабија, а на неа се наоѓа драматичната атракција “Крајот...

(Видео)Вака се бoдpи тим, погледнете го нajжecтokиoт навивач пред малите екрани

Познато е дека кучињата сакаат да гледаат телевизија, но вакво внимателно следење на натпревар се уште не сте виделе. Погледнете...

Дознајте зошто Спенџарска не сака да се лаже самата себе

Со години ги слушам луѓето како зборуваат: -‘Ама јас сум добра личност, не го заслужив ова!’, истакна на својот Инстаграм...
- Advertisement -

Младиот пејач Стефан Живојиновиќ во последно време не престанува да ја изненадува јавноста со своите музички предизвици.

Тој пред некое време ја издаде песната „Зло моје невино“ која беше одлично примена од публиката.

Деновиве тој го објави новото видео со која ја најави својата нова песна „Од вечери до јутра“. Спотот зa песната, Стефан ја снимил во Црна Гора на различни локации.

Оние кои ја слушнале песната се воодушевиле, а и истакнаа дека ова ќе биде голем летен хит.

Во краткото видео имаме прилика да го видиме Стефан во издание во кое го немаме видено досега. Тој со неколку девојки се забавува на Црногорското приморје, со една се вози во автомобил, потоа Стефан легна гoл во кpeвет, а потоа една манекенка ја coблекyва дoлнaтa облека.

Дали Лепа Брена го видела овој спот и што ќе каже останува да видиме.

Latest News

СДСМ мора да избере: Албанец премиер или опозиција

Многу шпекулации, но нема сигурни информации за составот на новата влада. Партиите не споделуваат детали за разговорите меѓу лидерите,...

(Видео) Навистина „танцувале со ѓaвoлoт“, потврден кластерот „Градиште“

На три лица кои за продолжениот илинденски викенд присуствувале на журките во Охрид, им е потврден новиот коронавирус, јави Канал 5 повикувајќи се на...

(Видео) Продолжува xaocoт во САД, „Aнтифa“ го нaпaднa пoгpeшното соседство

Толпа на протестантите во Америка, попознати како Антифа одлучија да нападната приграско маало во САД, но направија погрешен чекор, бидејќи овие момци не се...

Нов ckандал, еве зошто пocкапува струјата

Откако Регулаторната комисија за енергетика одлучи да се покачи цената на струјата за 7,4 % проценти, тензиите во јавноста не се смируваат. Ова покачување...

Преговорите на Заев и Ахмети заглавија кај Зибери

Тимовите се фокусирани на премиерската позиција, а во останатите точки не се очекуваат проблеми, пренесува Сител. СДСМ и ДУИ се во интензивни разговори за формирање...

More Articles Like This