October 21, 2021, 12:50 pm

(Видео) Бeзбeдносни камери снимиjа кaтаcтрoфа: Автoмобил во кои биле и две деца, со голема брзина удpи во бeнзинcка пумпa и се зaпaли

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Безбедносните камери снимија страшна несреќа во Калифорнија.

Страшна несреќа е забележана неодамна во Калифорнија. Жената која возела е осомничена дека возела во алкохолизирана состојба изгубила контрола над автото и удрила во бензинска пумпа. Силата на ударот го фрли возилото во воздух, и се појави пламен.

Сведоците побараа засолниште, а потоа забележаа две малолетни деца на задното седиште во автомобилот! Децата биле однесени на безбедно заедно со нивната мајка ги префрлени во болница.

Latest News

Македонски шуми како центар за пoтkyп на СДCM

Во очи на вториот круг од гласањето на овие избори во кои СДС ќе изгуби катастрофално, морам ЈАВНО да...

More Articles Like This