January 28, 2021, 3:28 am

(Видео) Василичарски оган под вода: Нуркачите од „Амфора“ ја одбележаа Стара нова година на необичен начин

Поврзано

Мечka бpkала скијачи по скијачка патека

Љубителите на зимските спортови во еден ски-центар во Романија останале во шок откако на патеката влетала мечка. Неверојатната сцена,...

Кога ќе се претера со фотошопот

Многу луѓе денеска своите фотографии се обидуваат да ги доработат во фотошоп или со разни филтери, пред истите да...

MAPAДОHA ИМА 2 CEФА И НИКОЈ НЕ МОЖЕ ДА ГИ ОТВОРИ

Диего Марадона своевремено живееше седум години во Дубаи и во собата имаше два заклучени сефа на кои не може...
- Advertisement -

Членовите на нуркачкиот центар „Амфора“ од Охрид и оваа година Стара нова година ја најавија на необичен и атрактивен начин. Со Василичарски оган под вода тие од Охридското Езеро им ја честитаат Стара нова година и Василица на православните христијани.

Latest News

Тасевски: Според големата Финска Реформаторка родот е флуиден, легнуваш како машко, се будиш како девојче

Актерт Сашо Тасевски реагираше на контроверзните реформи во образованието кои власта планира да ги спроведе во најкраток можен рок. „Наскоро...

More Articles Like This