October 19, 2021, 3:29 pm

(Видео) ВОЗРACНА ЖЕНА ПРИПАДНА ПРЕД ПЕНДАРОВСКИ: Јас сум комунист од 73 година, Стево e како Бранко

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Стево Пендаровски бил ист како Бранко Црвенковски. Дополнителен коментар не е потребен.

Комунист од 1973

Нов хвалоспев во Северна Кореја…Стево бил како Бранко

Posted by infomax.mk on Monday, April 8, 2019

 

 

Latest News

Владата усвои нови протоколи за работа за кафетериите и рестораните

Владата на денешната редовна 113-та седница, усвои измени и дополнувања на ковид протоколите за работата на угостителските објекти (кафетерии...

More Articles Like This